Miercuri 24 iunie
Ziarul Obiectiv Ialomița | Știri locale din județul Ialomița
Meniu

Trupul unei persoane, recuperat din râul Ialomița, în timpul operațiunilor de căutare a celor doi minori dispăruți la Ograda

Publicat de Razvan M.

Operațiunile de căutare a celor doi minori dispăruți în râul Ialomița au continuat și astăzi. În urma activităților desfășurate de echipele de intervenție, a fost recuperat din apă trupul unei persoane.

Persoana Inecata

La acest moment, nu se poate stabili cu certitudine dacă persoana găsită este una dintre cele două victime căutate, întrucât identificarea acesteia nu a fost încă posibilă.
Instituțiile competente desfășoară verificările necesare pentru stabilirea identității persoanei și clarificarea situației.

Acțiunile din teren vor continua și în perioada următoare, iar date suplimentare vor fi făcute publice imediat ce vor fi disponibile.

ISU Ialomița

În legătura cu: Doi minori, de 13 și 17 ani, dispăruți în râul Ialomița, la Ograda. Căutările continuă