Duminică 7 iunie
Ziarul Obiectiv Ialomița | Știri locale din județul Ialomița
Meniu

Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Publicat de Razvan M.

I.I. STEFAN R. FLORINA anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „ÎNFIINȚARE SISTEM DE IRIGAȚII APARȚINÂND STEFAN R. FLORINA I.I.”, propus a fi amplasat în comuna Maia, județul Ialomița.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției Naționale pentru Mediu și Arii Protejate Ialomița, loc. Slobozia, str. Mihai Viteazu, nr.1, în zilele de luni-joi 08:00-16:30 și vineri între orele 08:00-14:00 și la sediul titularului de proiect II STEFAN R. FLORINA.

Observațiile publicului se primesc la sediul Agenției Naționale pentru Mediu și Arii Protejate Ialomița.