Sportivii premiați în cadrul Sărbătorilor Sloboziei 2017

Duminică, 28 mai, în cadrul Sărbătorilor Municipiului Slobozia, au fost premiaţi sportivii care au participat la concursurile organizate de municipalitate cu această ocazie, după  cum urmează:

CONCURS CROS

                     FETE CLASA I- II      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. MOISE ȘTEFANIA MARIA     I ȘCOALA NR.5
2. CHIRU VALENTINA    II CSS SLOBOZIA
3. RUSU RALUCA ELENA    III ȘCOALA NR.3

                       BĂIEȚI CLASA I- II      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. MATEIU EDUARD     I CSS SLOBOZIA
2. CIOBAN ALEX    II CSS SLOBOZIA

                       FETE CLASA III- IV      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. DUȚU ANDRA     I CSM SLOBOZIA
2. GIRAN MĂDĂLINA    II ȘCOALA NR 5

                     BĂIEȚI  CLASA III- IV      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. MATEIU LIVIU     I CSS SLOBOZIA
2. MILEA ALEXANDRU    II CSS SLOBOZIA
3. RUSU COSTIN    III CSM SLOBOZIA

                     FETE  CLASA V- VI      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. OANCEA DARIANA     I CSS SLOBOZIA
2. BOLL SOPHIE    II LICEUL DE ARTE
3. DUMITRU LUISA    III CSM SLOBOZIA

                             

                      BĂIEȚI  CLASA V- VI      

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. BASTUREA ROBERT     I CSM SLOBOZIA
2. ZAINEA BOGDAN    II CSS SLOBOZIA
3. BUCHEARIU VALENTIN    III LICEUL DE ARTE

                      FETE  CLASA VII- VIII     

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. BOLL JULIA     I LICEUL DE ARTE
2. BOLL ANNE    II LICEUL DE ARTE
3. FLORESCU ANDREEA CĂTĂLINA    III CSM SLOBOZIA

                      BĂIEȚI CLASA VII- VIII     

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. CHERU IONUȚ     I CSS SLOBOZIA
2. LICĂ PETRICĂ    II CSM SLOBOZIA
3. POPA EDUARD    III CSM SLOBOZIA

                       FETE  CLASA IX- XII     

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. PETICĂ ELENA     I LICEUL PEDAGOCIC
2. SORA ILEANA    II LICEUL MIHAI EMINESCU
3. MOCANU CRISTINA    III LICEUL PEDAGOCIC

                      BĂIEȚI  CLASA IX- X     

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. ION CONSTANTIN STELIAN     I LICEUL ÎNĂLȚAREA DOMNULUI
2. ȘERBAN MĂDĂLIN    II LICEUL PEDAGOCIC
3. DINU IOANNIS    III LICEUL DE ARTE

 

                      BĂIEȚI  CLASA XII 

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. MIHAI RĂZVAN     I COLEGIU NATIONAL MIHAI VITEAZUL
2. IFTINCĂ EDUARD    II COLEGIU NATIONAL MIHAI VITEAZUL
3. VLĂSCEANU GEORGIAN    III LICEUL AL. I.

CUZA

                       BĂIEȚI  20 ANI

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL UNITATE DE

INVĂȚĂMÎNT

1. MILITARU DANIEL MĂDĂLIN     I  
2. MUSTĂȚEA IONUȚ VICTOR    II  

                     VETERANI FEMEI 

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL VARSTA
1. OPREA NICOLETA     I 49 ANI
2. CĂLUȚĂ ROXANA    II 38 ANI
3. NEGRU VALENTINA    III 40 ANI

                       VETERANI BĂRBAȚI

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL VARSTA
1. NICULAE VASILE     I 62 ANI
2. NEACȘU ION    II 68 ANI
3. FLORESCU ȘTEFAN    III 80 ANI

                       FOTBAL

NR

CRT

NUME ȘI

PRENUME

PREMIUL
1. PANDORA     I
2. MACEDONIA    II
3. VIPROD    III

                       CATEGORIA MINIBASCHET 6- 7 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. VULTURII     I
2. ȘORICEII    II
3. HAMSTERII    III

 

                       CATEGORIA BABYBASCHET 8- 11 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. VULTURII ROȘII     I
2. RECHINII    II
3. REGII BASCHETULUI    III

                            CATEGORIA BABYBASCHET II  9- 10 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. ZAHĂR PUDRĂ     I
2. ROYAL TEAM    II
3. BLECK DRAGONS    III

     

                       CATEGORIA BABYBASCHET  II

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. GOLD     I
2. VULTURII DE DIAMANT    II

 

                     CATEGORIA JUNIOR II  14- 15 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. STANK TANK     I
2. TOTO    II
3. NO NAME    III

 

                     CATEGORIA JUNIOR I   16- 20 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. A.M.V.A.     I
2. X.Y.Z.    II
3. SPECIAL S    III

                     ȘAH CATEGORIA 7ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. GHIȚĂ MARIA     I
2. POPICA EDUARD ALEXANDRU    II
3. CALOEAN IOANA    III

                          ȘAH CATEGORIA 9ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. BUJOR ANDREI     I
2. GHIȚĂ MATEI    II
3. CRĂCIUN MIHNEA    III

 

                       ȘAH CATEGORIA 12 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. CHESARU IOAN CONSTANTIN     I
2. DRĂGHICI CEZAR MATEI    II
3. POLEACU ALEXANDRU    III

                       ȘAH CATEGORIA 15- 45 ANI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. NIȚU DANIEL     I
2. COJOCARU GEORGE    II
3. IONESCU DAN    III

                      ȘAH SENIORI

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. POPA NICULAIE     I
2. STAN ION    II
3. POPA VASILE    III

                       TABLE

NR

CRT

              ECHIPA PREMIUL
1. MARCU GHEORGHE     I
2. BUZOIANU IOAN    II
3. CĂLINA NICULAIE    III