Marți 9 iunie
Ziarul Obiectiv Ialomița | Știri locale din județul Ialomița
Meniu

Intervenție ISU Ialomița. Foto & Video

Publicat de Obiectiv Ialomita

Copil în vârstă de 8 luni, din Andrășești, ce prezenta febră puternică, a fost dus la spital la Slobozia. Deplasarea a fost extrem de dificilă din cauza vizibilității reduse și a zăpezii de pe carosabil.

S-au deplasat pompierii cu 1 autofreza și un autoturism de teren. Au ajuns la spital după 3 ore.