Marți 16 iunie
Ziarul Obiectiv Ialomița | Știri locale din județul Ialomița
Meniu

Accident la Andrășești, între o ambulanță, un autobuz și o autoutilitară

Publicat de Obiectiv Ialomita

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că din cauza unei coliziuni dintre o autoutilitară, un autobuz și o ambulanță, circulația rutieră pe DN2A Slobozia – Urziceni se desfășoară îngreunat la intersecția cu DJ 306, în zona localității ialomițene Andrășești.

Conducătorii auto sunt sfătuiți să manifeste disciplină în trafic și să respecte indicațiile polițiștilor rutieri prezenți la fața locului.

Detalii: Accident la Andrășești. Doi șoferi aflați sub influența băuturilor alcoolice, trei autovehicule implicate, trei persoane vătămate